גל מיחזור - איסוף, מיון וטיפול בפסולת

אחרי מיתוג כולל של העסק אני יכול להגיד בלב שלם שאבי הוא בנאדם מקצועי יצירתי והכי חשוב אמין, אבי לא ינוח עד שהעבודה תענה על כל הדרישות ויותר של הלקוח. ממליץ בחום! 

אוהד גל, מנהל אסטרטגי גל מיחזור

images

ד״ר פאדי ח׳ורי - המרכז לאסתטיקה והשתלות שיניים

חברת "אביקו קריאייטיב שופ" בראשות אבי קורן נותנת שירות עיצוב גרפי. השירותים שאנו מקבלים הם בתחום ייעוץ פירסומי, שיווק ומיתוג עיסקי.
מר קורן, לא חוסך במתן שירות מכל הלב, הדרכה ייעוץ וזמינות מיידית ונותן תמורה מלאה ואף מעבר לכך. אני רואה לנכון להמליץ המלצה חמה על סבלנותו, מקצועיותו ויחסי האנוש שהם מעל ומעבר לסטנדרט כיום. נשמח תמיד להעסיק את שירותיו ומצפים להמשך עשייה משותפת ומהנה. 

בכבוד רב, ד״ר פאדי ח׳ורי וצוות הקליניקה

images

WIZBIZ - מערכת מכרזים אלקטרוניים לייעול וחיסכון ברכש

״ברצוני להביע את תודתנו העמוקה בשמי ובשם גל שותפתי, על הפתרון הכולל שקיבלנו בחברתכם לאתר האינטרנט שלנו ועיצוב ומיתוג החברה. תודה על השירות המסור והאדיב, על המקצועיות, הזמינות וכמובן הסבלנות. קיבלנו שירות אדיב, יוצא מן הכלל מהתחלה ועד הסוף ״.

מודים מקרב לב, רון אדלר - מנכ"ל, לניר גל - סמנכ"ל שיווק

images

אגמים נאמן - שירותים לגיל הזהב ועובדים זרים לסיעוד

"אבי יקר, רצינו להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור, הנאמן, המקצועי והאדיב שהענקת לנו בבניית האתר שלנו וביצירת הדפים לרשתות החברתיות. תמיד היית זמין לנו, סבלני ומקצועי. ייעצת לנו בצורה הטובה ביותר בבחירת העיצוב והתמונות, אין ספק שהחוש האסתטי והיכולות המקצועיות שלך מעולים. תמיד היה לנו מאד נעים לפנות אליך גם בשעות לא שגרתיות. יישר כוח! המשך לתת שירות נפלא ומקצועי כפי שנתת לנו ומאחלות לך הצלחה רבה."

תודה מקרב לב, גליה ואתי

images

איילת כהן - הדרכה, פיתוח וייעוץ ארגוני

אבי מוכשר ויצירתי, סבלני מאוד, קשוב ומקסים!

איילת כהן

images

טל שרון - משרד עורכי דין | דיני משפחה, ירושה, נזקי גוף

״אבי היקר, ברצוננו להביע הערכתנו על המקצועיות, האיכות, הסבלנות, הקשב הרב לכל צרכינו ומעל הכל - מסירותך לנו כלקוחותיך. שרותיך המעולים וטוב טעמך היו לנו לברכה. נשמח להמליץ עליך לכל מי שחושב למתג ולקדם את עצמו״.

בהערכה רבה, טל שרון, עו״ד וליאת שרון-תלמי, עו״ד

images

גל - מנהל "טיימר-נדל"ן

"קצרה היריעה מלתאר את הערכתי הרבה לאבי! לאור היכרותי ארוכת הימים איתו במסגרות עבודה משותפות - זכיתי להנות מסגולותיו המקצועיות והאנושיות של האיש והתוצאות בשטח דיברו ומדברות גם כיום - בעד עצמן. אבי - מקצוען אמיתי בכל מה שקשור לעיצוב, בניית קמפיינים, קופירייטינג ומה לא? אני מאחל לכל אדם שזקוק לשירותים יצירתיים מעין אלה ״ליפול״ בידיו של אבי. מלא ברעיונות, דעתן עם טעם - שמסתמך על ידע מקצועי רב שנים כמו גם על ניסיון עצום בענף! אנושי, סבלני, תמיד מסביר פנים ומחייך, חוש הומור כבר אמרתי? לפיכך - לצד התפוקות המדהימות - אבי גם הופך את העבודה המשותפת למהנה וחוויתית ותהליך מורכב ומפרך - מתנהל תחת שרביטו כמהלך מלא חדווה."

בהערכה רבה ומתוך רצון אמיתי לשתף פעולה במהלכים עתידיים!

images

הבצק של רוני

אבי תודה תודה תודה על עיצוב הלוגו - מיום ליום אנחנו אוהבים את התוצאה יותר ויותר. על הסבלנות האין סופית שלך לכל השגעונות שלנו, בדקת, ניסית ותמיד בחיוך. הרבה הערכה שמורה לך אצלנו בלב.

רוני גילת ואבי גייגוס

images

עמותת הדיסלקטים למימוש כישרונותיהם

בשם "עמותת הדיסלקטים למימוש כשרונותיהם" ברצוננו להודות לך על עיצוב האתר מאיר עיניים, על קשב ורצון למלא את בקשתינו על הצד הטוב ביותר. תבורך על יכולתך להבליט ולהדגיש מבחינה חזותית רעיונות חשובים, אותם ביקשנו להפיץ. תודה על היופי שבפשטות.

קלרה ואביטל

images

ענבר אופק - מלווה נשים בהריון, לידה ולאחריה בשילוב גישת תרפיה מוכוונת לידה

המון המון תודה על העיצובים שעשית לי לאורך השנים,יש לך הבנה ורגישות ומספיקה שיחה אחת בכל פעם שתצליח להגיע למקום שאליו אני מכוונת ומהמילים עצמם להוציא עיצוב מושלם ממליצה עליך בחום לכל אחת מהתחום שלי!

images